Kontakt

Fastighetsbolaget

Gunnar Gunnarssons Fastighets AB grundades i Norrköping 1963 av Gunnar Gunnarsson, då under namnet Ingenjörsfirma G Gunnarsson AB. 1964 ändrades namnet till Bygg G.G. Ingenjörsfirma G Gunnarsson AB. 1989 i samband med att verksamheten renodlades i två olika bolag, ändrades namnet 1989 till Gunnar Gunnarssons Fastighets AB.

Idag arbetar nästa generation av familjen Gunnarsson i företaget. Med stark förankring i Norrköping, ett välutvecklat kontaktnät och en god samverkan mellan våra olika aktörer har vi sedan starten för 50 år sedan utvecklats till en välrenommerad aktör på fastighetsmarknaden i Östergötland.

Felanmälan
Intresseanmälan
Dag Gunnarsson

VD

Telefon: 011-36 46 82
Mobil: 070-630 27 13
dag.gunnarsson@ggfastigheter.se

Kontoret Växel

Telefon: 011-36 46 80
Telefontid 8.00 – 16.00 (lunch 12:30-13:00)
info@ggfastigheter.se

Fastighet

Arvid Gunnarsson

Fastighetschef & IT

Telefon: 011-36 46 89
Mobil: 076 118 14 31
arvid.gunnarsson@ggfastigheter.se

Charlotta Stormbäck

Fastighetsförvaltning

Telefontid mån-fre 8:00-12:30
Telefon: 011-36 46 86
charlotta@ggfastigheter.se

Petter Drotz

Uthyrning & Fastighetsförvaltning

Telefon: 011-36 46 81
petter.drotz@ggfastigheter.se

Administration

Sofia Ringkvist

Ekonomichef

Telefon: 011-36 46 84
sofia.ringkvist@ggfastigheter.se

Lisa Dahlén

Receptionist & löneadministratör

Telefon: 011-36 46 88
lisa@ggfastigheter.se